AKYAZI HABERLERİ:
Akyazı Belediyesi 03 Mayıs 2016 Tarihli Meclis Toplantısının 1. Birleşimi Gerçekleştirildi
Akyazı Belediyesi 03 Mayıs 2016 Tarihli Meclis Toplantısının 1.Birleşimi Akyazı Belediyesi Meclis Salonunda Gerçekleştirildi. Toplantıyı Hasan Akcan’ın yerine Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak Yönetti.
Birleşime yoklama yapılarak başlandı ve daha sonra birleşime ait gündem Abdulkadir Yıldırım tarafından  okundu.
1-2015 Mali yılı kesin hesap ve taşınır kesin hesap cetvellerinin görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
2-Cumhuriyet Mahallesi 41 ada, 234 nolu parsel ile ilgili imar planı tadilat teklifi ile ilgili meclis imar komisyon raporu görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
3-Ömercikler Mahallesi 2 ada, 15 nolu parsel ile ilgili imar planı tadilat teklifi ile ilgili meclis imar komisyon raporu görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
4-Batakköy Mahallesi 109 ada, 15-28-29-30 nolu parsellerdeki 1/1000 ölçekli mevzi imar planının tadilat yetkisinin Sakarya Büyükşehir Belediyesine devredilmesi teklifi ile ilgili meclis imar komisyon raporunun görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
5-İnönü Mahallesi çınarlık mevkii G25d08d 1b/ ve 1/c pafta, 95 ada, 3-53-57 ve 76 nolu parsellerin 1/1000 ölçekli uygulama imar plan tedilatı teklifi ile ilgili meclis imar komisyon raporunun görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
6-Kuzuluk Tabiat park girişi ücretinin belirlenmesi ile ilgili meclis plan ve bütçe komisyon raporunun görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
7-Sakarya Büyükşehir Belediyesinin 1/25000 ölçekli nazım imar planında belirlenen kırsal yerleşme alan sınırlarının genişletilmesi teklifinin görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
8-Altındere Cumhuriyet Mahallesi 6 pafta, 176 ada, 11 ve 12 nolu parsellerin ortasından geçen 7.00 m’lik yolun kaldırılması ile ilgili imar plan tadilat teklifinin görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
9-Mülkiyeti idaremize ait iki adet taşınmazın 5393/18-e maddesi uyarınca satış teklefinin görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
İlave Gündem
10- Boş Memur kadro değişikliği teklifinin görüşülmesi. (Komisyona havale edildi.)
Toplantının 2.Birleşimine Cuma günü Saat 14-00 te tekrar aynı salonda yapılmasına oy birliği ile karar verilerek toplantı sona erdi.
 Akyazı 24
 
 Akyazı24

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Ramazan Etkinliklerinde Ömer Döngeloğlu Akyazı’ya...
İlahiyatçı ve sunucu Ömer Döngeloğlu Ramazan Etkinlikleri için Akyazı’ya geliyor

Haberi Oku