AKYAZI HABERLERİ:
Akyazı Belediyesi Spor Şenlikleri Sonuçları Ve Ödül Listesi Açıklandı

Akyazı Belediyesi tarafından hem Sosyal hem de Kültürel etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen ve ilçe genelindeki tüm okullardan yoğun ilgi ve katılım gören Spor, Sanat, Sosyal, Bilim ve Kültür Şenliklerinin tüm müsabakaları tamamlanarak dereceye giren öğrencilerin isimleri belli oldu.
03 Haziran 2016 Cuma günü yarın saat 14.00’te Akyazı Stadında yapılacak ödül töreninde kategorilere göre dereceye giren ve ödül almaya hak kazanan öğrencilerin listesi şöyle ;
Badminton Turnuvası
Minik Kızlar
Zülal Pekez – Paris Ortaokulu
Zeynep Aksoy - Paris Ortaokulu
Beren Keskin - Paris Ortaokulu
Minik Erkekler
Cihan Can Aydın - Paris İlkokulu
Alper Mircioğlu - Paris İlkokulu
Ömer Asaf Akçay - Taşburun İlkokulu
Küçük Kızlar
Şeydanur Biçer - Paris Ortaokulu
Hira Tercan - Paris Ortaokulu
Aybüke Sare Bak - Paris Ortaokulu
Küçük Erkekler
Abdullah Koçak - Paris Ortaokulu
Yavuz Tütüncü - Paris Ortaokulu
Alp Güner - Paris Ortaokulu
Yıldız Kızlar
Betül Mert - Paris Ortaokulu
Işıl Gökkaya - Paris Ortaokulu
Zehra Tütüncü - Paris Ortaokulu
Yıldız Erkekler
Ensar Berk Çilingir - Paris Ortaokulu
Hüseyin Akif Koç - Paris Ortaokulu
Şaha Güvenman - Paris Ortaokulu
Genç Kızlar
Sevilay Yılmaz – Kız Meslek Lisesi
Zeynep Kaya - Kız Meslek Lisesi
Esra Er - Kız Meslek Lisesi
Genç Erkekler
Gökhan Şahin Anadolu Lisesi
Hz. Muhammed (S.A.V) ‘in Hayatı Siyeri Nebi Yarışması Sonuçları
Ortaokullar
1-Akyazı İmam Hatip Ortaokulu         Esra Kocakuzu      72 Doğru
2- Akyazı İmam Hatip Ortaokulu       Şeyma Nur Keskin  71 Doğru
2-Paris Ortaokulu                                  Sümeyye Yıldız        71 Doğru
3- Akyazı İmam Hatip Ortaokulu       Züleyha Tarhanacı  68 Doğru
Liseler
1-Eyüp Genç Fen Lisesi                           Hacer Batman            86 Doğru
2-Konuralp Anadolu Lisesi                     Arif Emre Yanar          85 Doğru
3-Akyazı Anadolu İmam Hatip Lisesi    Vesile Karaca              84 Doğru
Çocuk Oyunlar
Yağ Satarım Bal Satarım Sonuçları

Atatürk İlkokulu
Küçücek İlkokulu
Altındere İlkokulu
Mendil Kapmaca Sonuçları
Konuralp İlkokulu
Paris İlkokulu
Taşburun İlkokulu
Kaleli Yakan Top Sonuçları
Altındere Fatih İlkokulu
Taşburun İlkokulu
Konuralp İlkokulu
En Güzel Kuran-ı Kerim Okuma Yarışması Sonuçları
Kız Ortaokullar Arası Sonuçlar

Nazan Uçar
Zehra Nur İlhan
Ülkü Önlütürk
Erkek Ortaokullar Arası Sonuçlar
Selman Bıyık
Muhammet Mustafa Bilgiç Ve Fatih Altuntaş
Muhammet Haşim Bilge

Liseler Arası Sonuçlar
Beytullah Taşçı
M. Enes Kaya Ve Salih Altıntaş
İlkay Tınas
Masa Tenisi Olimpiyatları Sonuç Listesi
Masa Tenisi Minik Kızlar Ferdi

1-Yağmur Patla
2-Betül Sena Kopya
3-Fatmanur Candaş
Masa Tenisi Küçük Kızlar Ferdi
1-Irmak Biçer
2- Rabia Boğaz
3- Miraç Akgün
Masa Tenisi Küçük Erkekler Ferdi
1-Mümincan Gülcan - Paris Ortaokulu
2- Ensar Ayaz – Paris Ortaokulu
3- Muhammet Haşim Bilge – Akyazı İmam Hatip Ortaokulu
Masa Tenisi Küçük Erkekler Takım
1-Cumhuriyet Ortaokulu
2-Akyazı İmam Hatip Ortaokulu
3-Paris Ortaokulu
Masa Tenisi Yıldız Kız Ferdi
1-Sümenye Berk – Cumhuriyet Ortaokulu
2-Melike Karagöz – Cumhuriyet Ortaokulu
3-Elanur Gül – Küçücek Ortaokulu
Masa Tenisi Yıldız Kız Takım
1-Cumhuriyet Ortaokulu
2-Küçücek Ortaokulu
Masa Tenisi Yıldız Erkek Ferdi
1-Abdulhamit Başak Cumhuriyet Ortaokulu
2-Yüksel Ayaz – Paris Ortaokulu
3-Ahmet Enes – Paris Ortaokulu
Masa Tenisi Yıldız Erkek Takım
1-Cumhuriyet Ortaokulu
2-Paris Ortaokulu
3-Madanoğlu Ortaokulu
Masa Tenisi Genç Kız Ferdi
1-Merve Hacıyüpoğlu – Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi
2-Sümenye Ekrem – Ahi Evran Anadolu Lisesi
3-Hilal Hikmet – Akyazı Anadolu Lisesi
 
Masa Tenisi Genç Erkek Ferdi
1-Musa Canbakan – Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi
2-Bilal Bora – Konuralp Anadolu Lisesi
3-Oğuzhan Erkan Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi
 
Masa Tenisi Genç Erkek Takım
1-Şehit Yüzbaşı Anadolu Lisesi
2-Ahi Evran Mes. Tek. An. Lisesi
3-Konuralp Anadolu Lisesi
Matematik Olimpiyatları Sonuçları
Bireysel

1-Muhammet Hamdemir - Madaoğlu Ortaokulu (71.5 Puan)
2-Yasin Şekerci - Madanoğlu Ortaokulu ( 66 Puan)
3-Muhammet Kadir Çıtlak - Paris Ortaokulu (49.5 Puan)
Okullar
1-Madanoğlu Ortaokulu (186 Puan)
2 Paris Ortaokulu (136 Puan)
3-Dr. Enver Ören Ortaokulu (88.5 Puan)
Şiir Yazma Yarışması Sonuçları
İlkokullar

1-Zeynep Menteşe M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
2-Melike Bulut Alaağaç İlköğretim Okulu
3-Feyza Cebecioğlu M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
Ortaokul
1-Nisanur Ünal Madanoğlu Ortaokulu
2-Sevilay İnce Alaağaç Ortaokulu.
3-Faruk Emre Akdağ İmamhatip Ortaokulu
Liseler
1-Beyzanur Akbaş Akyazı Eyyüp Genç Fen Lisesi
2.üçüncüğe layık Eser Bulunamadı.
Öykü Yarışması Sonuçları
İlkokullar

1-Öznur Kordalı - M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
2-Hamdiye Nigar Zengin - M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
3-Zehra Yıldırım - Alaağaç İlköğretim Okulu
 
Ortaokular
1-Zuhal Türeyen - Şehit Ahmet Çondul Ortaokulu
2-Bilal Bodur – İmam Hatip Ortaokulu
3-Eren Yazıcı - Alaağaç Ortaokulu
 
Resim Yarışması Sonuçları
İlkokular

1-Hamdiye Nigar Zengin M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
2-Sudenur Arslan Makif Ersoy İlköğretim Okulu
3-Gülseren Gül Alaağaç İlköğretim Okulu
Mansiyon: Zehra Bülbül M.Akif Ersoy İlköğretim Okulu
 
Ortaokullar
1-Zehranur Gül İnönü Ortaokulu
2-Ebrar Yenisoy İnönü Ortaokulu
3-Beyza Kınay İmamhatip Ortaokulu
Mansiyon: Hilal Rubana Dedecan Paris Ortaokulu
Liseler
1- Eslem Elif Balta - Nilüfer Mes.Tek.An. Lisesi
2.3.’Lüğe Layık Eser Bulunamadı.
Fotoğraf Yarışması Sonuçları
1-İpek Tuğba Sözen - Nilüfer Mes.Tek.An. Lisesi
2-Oğuzhan Başar - İmamhatip Lisesi
3-Hanife Kaymaz - Dokucun Lisesi
Mansiyon: Efe Varol
Mansiyon: Merve Demirdöğen
Mansiyon: Emine Dertlioğlu
  
Kısa Film Yarışması Sonuçları
1-Bilge Maçol - İmamhatip Ortaokulu
2- Ezgi Melda Özdağ - Paris Ortaokulu
3-Emirhan Dumlu - Paris Ortaokulu
 
Atletizm Sonuçları
60 Metre Küçük Kızlar

Şeydanur Biçer – Paris İlkokulu
Ayşegül Yazgan – Mehmet Soykan İlkokulu
Sevdanur Kızıldağ – Peris İlkokulu
60 Metre Erkekler
Abdullah Ayar – Paris İlkokulu
Eren Yavuz Yılmaz – Atatürk İlkokulu
Merthan Hacıeyüpoğlu Madonoğlu İlkokulu
100 Metre Yıldız Kızlar
Buse Yıldırım – İnönü Ortaokulu
Meliha İlayda – Atatürk Ortaokulu
Elif Sevde Nur – Mehmet Soykan Ortaokulu
100 Metre Yıldız Erkekler
Hamza Balık - Akyazı İmamhatip Ortaokulu
Mustafa Becit - Akyazı İmamhatip Ortaokulu
Burhan Erdem - Akyazı İmamhatip Ortaokulu
100 Metre Genç Kızlar
Sultan Furuncuoğlu – Konuralp Lisesi
Melike Bilgin – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sinem Aşan – Şehit Yüzbaşı Lisesi
100 Metre Genç Erkekler
Alper Özeren – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sercan Dertli – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Tayyip Bora – Akyazı Anadolu Lisesi
1000 Metre Yıldız Kızlar
Zehra Sayılı – Atatürk Ortaokulu
Halime Durmuş - Atatürk Ortaokulu
Zeynep Avcı - Atatürk Ortaokulu
1000 Metre Yıldız Erkekler
Ensar Berkı Çilingir – Paris Ortaokulu
Ahmet Can Dertli – Atatürk Ortaokulu
Serdar Eker – Mehmet Soykan Ortaokulu
1200 Metre Genç Kızlar
Binnur Aydoğdu – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Şevval Kaba - Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sultan Furuncuoğlu – Konuralp Anadolu Lisesi
1200 Metre Genç Erkekler
Oğuz Selim Sandıkçıoğlu – Akyazı Anadolu Lisesi
Eyüp Ensar Kurt - Şehit Yüzbaşı Lisesi
Serdar Battal Şehit Yüzbaşı Lisesi
 
Karete Sonuçları
Erkekler
G1-    

1-Muhammet Enes Kurt
2-Muhammet Raşit Öncü
3-Hasan Afvan Aydoğdu
G2-
1-Hasan Efe Aktaş
2-Salih Kopal
3-Mahmut Ensar Kurt
G3-    
1-İbrahim Ekinci
2-Burak Can Öztürk
3-Murat Kenan Özen

G4-
1-Buğra Kılıçkeser
2-Oğuzhan Ekinci
3-Ahmet Hikmet
Karete Kızlar
G1-    

1-Saliha Yarımbaş
2-Sukeyna Yolcu
3-Sevdanur Kurt
G2-    
1-Zeynep Birinci
2-Esrakocakuzu
3-Sena Coşkun
G3-    
1-Enise Özdemir
2-Şeymanur Ateş
3-Beyza Kınay
G4-    
1-Nur Karasavuran
2-Mervenur Yıldız
3-Zühre Balcı
G5-    
1-Ahsen Ebrar Takı
2-Gülfer Güvendi
3-Büşra Betül Kınay
Satranç Turnuvası Sonuçları
Minikler
                  
1- Mert Özefe
2-Gülcan Cemre
3-Akif Hüseyin Koç
Küçükler
1- Abdülbaki Akova
2-Emin Samet Fil
3-Mustafa Mücahit Çiçek
 
Yıldızlar
1-Bünyamin Akova
2-Gürkan Keleş
3-Meryem Sude Kaya
Bilek Güreşi Sonuçları
Sağ Kol          50 Kg-           
1- Erkut Yazıcı - Şehit Yüzbaşı
2-Muhammet Ali Akşit – Dokurcun
55 Kg            
1-Eray Aygün – Akyazı M.T.A.L
2-Melikşah Akay – Şehit Yüzbaşı                                                                      
3-Mahmut Güdek – Akyazı Anadolu Lisesi
60 Kg
1-Osman Altmışdört – Şehit Yüzbaşı                                                               
2-Sinan Aşan – Akyazı Anadolu Lisesi                                                              
3-Emir Kaan – Akyazı İmam Hatip Lisesi
65 Kg            
1-Nuralem Yılmaz – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                         
2-Cengizhan Kurt – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                          
3-Ensar Ömürlü – Akyazı İmamhatip Lisesi
70 Kg            
1-Serdar Temel – Dokurcun Çpl                                                                        
2-Ahmet Salih Erdem – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                   
3-Muharrem Can – İşmont Lisesi
75 Kg            
1-Fatih Bayrak – Şehit Yüzbaşı Lisesi
2-Onur Furuncu - Şehit Yüzbaşı Lisesi                         
3-Ali Burak Atmaca – Akyazı İmamhatip Lisesi
80 Kg            
1- Ertuğ Bektaş – Akyazı Başarı Lisesi
2-Numan Üzümcü - Şehit Yüzbaşı Lisesi
3 Mertcan Güngör – Akyazı İmam Hatip Lisesi
80+ Kg          
1-Alihan Mert Yılmaz –Akyazı İmam Hatip Lisesi                              
2-Emirhan Yaşmak - Akyazı İmam Hatip Lisesi
3-Emre Dalkılıç – Şehit Yüzbaşı Lisesi
Sol Kol           50 Kg            
1- Muhammet Ali Akşit- Dokurun Çpl                                                             
2-Erkut Yazıcı – Şehit Yüzbaşı Lisesi
55 Kg            
1-Eray Aygün – Akyazı Mtal
2-Melikşah Akay – Şehit Yüzbaşı Lisesi
3-Faruk Özkul – Dokurcun Çpl
60 Kg            
1-Osman Altmışdört – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                    
2-Ali Osman Çelik – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                          
3-Soner Aydın – Akyazı D.L
65 Kg            
1-Cengizhan Kurt – Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                          
2-Yusuf Kahraman – İşmont                                                                              
3-Hüseyin Canbakan - Şehit Yüzbaşı Lisesi
70 Kg            
1-Serdar Temel – Dokurcun Çpl                                                                        
2-Muharrem Can – İşmont                                                                                            
3-Ahmet Salih Erdem - Şehit Yüzbaşı Lisesi
75 Kg            
1- Fatih Bayrak - Şehit Yüzbaşı Lisesi                                                               
2-Orhan Kırlak – Akyazı Mtal                                                                             
3-Ali Burak Atmaca – Akyazı İmam Hatip Lisesi
80 Kg
1- Ertuğ Bektaş – Akyazı Başarı Lisesi
2-Numan Üzümcü - Şehit Yüzbaşı Lisesi                                             
3-Mertcan Güngör – Akyazı İmam Hatip Lisesi
80+ Kg          
1-Alihan Mert Yılmaz –Akyazı İmam Hatip Lisesi
2-Emre Dalkılıç – Şehit Yüzbaşı Lisesi
3-Üveys Güneş – Akyazı Mtal
Judo Sonuçları
20 Kg Erkek

1-Yiğitcan Önlütürk                                                                                                         
2-Umut Bildik                                                                                                                   
3-Hamza Karaca
28 Kg Erkek
1-Emrehan Doğan                                                                                               
2-Alperen Doğan
3-Eyüp Güler
28 Kg Erkek
1- Kadir Doğan
2-Murat Güler
3-Ege Bağdem
30 Kg Erkek
1-Emre Tekin
2-Ahmet Baştan
3-Atalay Tarık
50 Kg Erkek
1-Recep Öztürk
2-Emirhan Hayırlı
3-Yiğit Mert Sarı
36 Kg Kızlar
1-Sıla Tekir
2-Zeynep Serra Üstün
3-Kevser Eylül Kurt
40 Kg Kızlar
1-Sude Tekir
2-Irmak Kahveci
3-Hazal Dertli
48 Kg Kızlar
1-Esra Badem         
2-Nazlı Şahin          
3-Gülden Doğan
57 Kg Kızlar
1-Elif Sude Kaplan                                                                                                
2-Nur Karsavuran
Haber/Akyazı24



Akyazı24

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner132

banner131

Bedil Tahirbey Ve Osmanbey Mahallelerinde Kapsamlı...
Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Bedil Tahirbey Mahallesi ve Osmanbey Mahallelerinde alt...

Haberi Oku