AKYAZI HABERLERİ:
Hüseyin Yazıcı; Hizmet İçin Biz De VarızMuhtarlık
 Siyasetçi İle Bürokrat Arasında Bir Köprüdür,  Onlardan Alır Halkına Verir.

Mahalle meclisi kuracağız birlikte başaracağız.

Yeniliklere, etkinliklere, birlikteliğe, hizmete ve çözüm üretmeye aday oluyorum...

Tecrübelerimi, yetkilerimi halkımızla paylaşmak için MUHTAR Adayı Oluyorum… Muhtarlığın okulu yoktur, muhtarlık okul eğitimi almadan devletin yetki verdiği kutsal bir makamdır. Yani muhtarlık hayat okulunda yetişen doğruluk, dürüstlük, samimiyet, bilgi, çevre, inanç , kültür,  halk, devlet, hukuk  ve siyaset derslerini verebilenin işidir. Bu anlayışla Muhtarlığı basit ve küçük görmesinler diyerek, kendime güvenerek, severek ve isteyerek hizmet yapmak için Aday Oluyorum. Mahallemizde Halkımızın  yeni Fikirlere, Etkinliklere, Birlikteliğe destek olacağını  düşünerek aday oluyorum.

Ben mahallemde komşularımla, Akyazı’da çevremle yaşadım…

10 yıl muhasebede çalıştım. 20 yıl Akyazı fm’de basın yayında bulundum. 5 yıl belediyemiz toplu konutları satış müdürlüğü yaptım. 10 yıl belediyemiz kültür etkinliklerinde organizasyonda görev aldım. 10 yıldır Akyazı emlak müşavirliği ile yatırımcıları şehrimize kazandırdım. 5 yıldır Sakarya’da emlakçılar odası yönetim kurulu üyesiyim. Gece ve gündüz yorulmadan çalıştım, aynı anda birçok işler yaptım. İşte bütün bu Mücadelelerimle, Tecrübelerim, Bilgilerim, Yeteneklerim ve Çevremdeki Dostlarımla Mahallemde Muhtarlık hizmetine hazırım ve adayım.

İnşallah Muhtar olursam…

Masa başında oturmak için değil, Belediyede, Hastanede, Kaymakamlıkta, ve mahallemizin her köşesinde çalışmak için söz veriyorum. Herkese eşit hizmet etmek için çalışacağım. Bunu adil bir düzende başarmak için, mahalle temsilcileri oluşturularak, mahallemizde Mahalle Meclisi kuracağım,  beraberce  her türlü yardımların, hizmetlerin kimlere, nasıl ve ne şekilde ulaşacağı kararları alınacak toplantılar düzenleyeceğim. Mahalle Meclisimiz ne derse onu yapacağım. Toplantılara mülkiye amirleri, müdürler, yetkili kişilerin katılmalarını sağlayacağım. Hak edenlere yardımlar ve hizmetler yapacağım. Akyazı’da 74 mahalle arasında merkez mahalle otoritesi kazanacağım. Şimdi diyorum ki, gerçekten dilerim Allah’tan halkımıza kim faydalı muhtar olacaksa, O kazansın  !

Muhtarlık, halkı adına soruşturan, araştıran bir hizmettir. Gücünü halktan alır,  halkına güven verir.

Muhtarlıkta; basit bundan sonraki zamanlarda artık düzen değişti, Sakarya’da Büyükşehir, Akyazı’da 76 mahalle var. Artık iş bilenen, Kılıç kuşananındır. “ Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” sözü Muhtarlara söylenecektir. Herkes muhtar olabilir, fakat Muhtarlık vakti olanın işidir, Muhtarlık hevestir,  Muhtarlık sevdadır,  Muhtarlık gece mahallede, gündüz devlet dairesinde olabilmektir,  Muhtarlık kimden neyi nasıl isteyebileceğini bilmektir…

Muhtarlık İyi Bir Avukatlık, Muhasebecilik, Yöneticilik, Organizatörlük Ve Öncülüktür. İşte bu yüzden hak ve adaletle hizmet edeceğime inandığım için muhtar adayı oluyorum.

Mahallemizde Komşularıma, Büyüklerime, Arkadaşlarıma ve Kardeşlerimize diyorum ki ;

Artık Karar Sizindir, Yetki Milletindir, Hizmet Hakkınızdır, Muhtarlık Bizimdir…( İnşallah )

 Akyazı24
Anahtar Kelimeler
AkyazıAkyazı24

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Haydi Çocuklar Camiye
2018-2019 eğitim- öğretim yılı ilk döneminin tamamlanmasına günler kala çocukların yarıyıl tatilini...

Haberi Oku