Ermeniler 900 sene içinde yaşadığı millet tarafından katledilmişler(!) soykırıma tabi tutulmuşlar. Nasıl bir iştir ki bundan seneler evvel Anadolu da Bizans tarafından devletleri sonlandırılmış ve Bizans tarafından Anadolu’nun doğusundan Sivas’a sürülmüşlerdir. Bizans’ın içinde Hıristiyanlığın farklı mezhebinden olduğu için üvey evlat muamelesi gören Ermeniler, Ramonos Diogenes tarafından müthiş bir kıyımdan geçmiştir. Haçlının kuduz dişlerinden nasibini alan Ermeniler Sultan Alparslan’dan Bizans’ın elinden kurtulmak için yardım ve himmet talep etmişlerdi. Türk İslam- Âleminin bu yiğit adalet abidesi hükümdarı tarafından Anadolu’nun fethiyle gün yüzü gören bu yüzsüzler bugün, dünü unutarak bir zamanlar eteklerine sığındıkları bu milleti zalimlikle suçluyorlar! Hâlbuki Bizans’ın içinde yosma kadın muamelesi gören bu Çıfıtlar, senelerce Osmanlının içerisinde devletin her nimetinden faydalanan, her meyvesini yiyen Tüccarlık, Doktorluk, Sanatçılık, Saray görevleri hatta Bakanlığa gelecek kadar refaha kavuşmuştur. Bunca zaman refah içerisinde kalarak devletin zayıfladığı son senelerde batı devletlerinin ve Türk - İslam Âleminin azılı düşmanı Moskof eliyle tahrik edilip Çanakkale de 400bin şehit verdiğimiz zamanda doğunun ırzına geçercesine köylerini, şehirlerini, evlerini yağmalayan, yakan, tarumar eden bu nankör zümre planları başa yıkılınca kıçına şap sürülmüş eşek misali gibi anırarak feveran ettiler SOYKIRIM var! 

Düşünelim eve hırsız girer ev, sahibi uyanır onunla karşılaşır, ev sahibi üzerine gider ve hırsızı tepetaklak eder hırsızın çalmaya çalıştığı eşyalarını geri alır. Onun cezasını verir... İşte bu millette o ev sahibi gibi bu namus, bu toprak, sadakat hırsızlarını tepetaklak ederek topraklarını kadınlarının, kızlarının namuslarını ellerinden aldı ve kurtardı. Peki, ne ile suçlanıyoruz? Siz neden topraklarınızı, yuvalarınızı, ırzınızı, bayrağınızı savundunuz! Neden müsaade etmediniz de Ermeniler sizi öldürsün, neden ırzınızı çiğnetmeye müsaade etmediniz. Omuzlarımıza yüklenmeye çalışan günah budur. Namus ve İzzeti olan her millet gibi kendimizi savunduk biz Utanç değil kıvanç, ar demez gurur, esef değil Şeref duyarız!
Katliam görmek isteyen, soykırım görmek isteyen çok uzağa değil Karabağ’a baksın toprağı ıslatan bebelerin kadınların kanları hala kurumadı.

Abdülkerim Çolak

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.