AKYAZI HABERLERİ:
BU NE İSLAM DÜŞMANLIĞI
Charlie Hebdo adında bir dergi saldırıya uğruyor ve 12 kişi öldürülüyor.

Saldırıyı yapanlar Fanatik İslamcı sözde Müslüman motifli kimseler diye telaffuz ediliyor. Bunun üzerine Tüm Avrupa beyleri Paris'e akın ediyor ve terörü lanetliyorlar terörün kanlı ellerini kınıyorlar. 50-60 bin gibi Tirajlarda sürünen dergi karar alıyor ve derhal 3 Milyon basılacağını duyuruyor ! Çünkü teröre karşı ayakta duracaklar ! 
Dini, milleti, mezhebi,meşrebi... ne olursa olsun eğer bir insan masum yere öldürülmüşse bu katilliktir ve caniliktir. 
İslam değil bir gayri Müslim birinin canına tecavüz etmeyi onun malını dahi masum olduğu müddetçe korunmasını namus bilmiş ve tıpkı halifeliğinde Mekke'ye gelen Hıristiyan kervanın uykularında mallarına ve canlarına zarar gelmemesi için sabahlara kadar nöbet tutan HZ. Ömer(r.a) misalinde ki gibi onları muhafaza etmiştir.
Şimdi İslam bu tavrı vaaz ederken bu Paris'teki olayda ne oluyor ? İnsan bunu bilmesi ve anlaması için perde arkasına bakması gerek.
Tam Avrupa'da devletler birer ,birer parlamentolarında Filistin'i devlet olarak tanımaya başlıyor Avrupa kamuoyunda İsrail karşıtı hareketlenmeler görülüyor ve aniden bu saldırı gerçekleşiyor ve her tarafta saldırıyı yapanlar Müslüman diye telaffuz ediliyor.
Daha önce Norveç'te 77 kişiyi öldüren Breivike'ten nedense medya koyu Hıristiyan diye tanımlamalar yapmadı yada Hitlerden Faşist Hıristiyan diye yayın yapmadı! buda perde ardında olan cevaptan biridir işte bu saldırı ile Müslüman algısı Müslüman=Terörist anlayışı doğurmak ve dolayısı ile İsrail'in bomba ardın masumları ve bebek,kadın öldürmeleri medyaya yansıdığında doğal olarak halk da ' ohh ölsün Müslüman değil mi....? hepsi terörist ' söylemi kalıplaşıyor.
Tüm batı beyleri birden bu saldırıda ayağa kalmışlardı Teröre şiddete hayır demek için gerçektende batı bu söyleminde samimi'midir acaba ? Bosna'da daha bundan 20 yıl evvel BM Tarafından ellerinden silahlar alınarak Sırplı kasaplarca binlerce insan öldürüldüğünde Avrupa'dan bir kul yürümedi Türkiye'de PKK terörüne 30 binin üstünde şehit verdik bir tane batılı yürümesini bırakın PKK'yı özgürlük savaşçısı ilan etti 1 haftadır soğuktan açlıktan kaskatı kesilen bebek bedenleri fışkıran Suriye'de ki Esed'e karşı hiç biri yürümek bir yana kınamadı dahi. 12 kişi 12 binden üstün mü ? 12 Milyon dan çok mu ? ki batıyı ayağa kaldırıyor? İşte cevaplardan biride budur Batı ölen Müslüman olduğu müddetçe çıt çıkarmamakta hatta perde ardında sevinç naraları atmaktadır.
Dergi1.5 Milyarlık İslam Aleminin peygamberine sövüyor bunların Fransa'nın Lideri çıkmış diyor ki düşünce özgürlüğü engellenemez fikirler hürdür ! Ama bir Ferd çıkıp ta Türkler Ermenileri katletmedi soykırım yoktur ! dediği an Fransız Yasalarını çiğnemiş sayılarak onun bu düşüncesi Fransız mahkemelerince suç sayılıyor ve cezaya mahkum ediliyor.
İşte eğer öldürülen,zulüm edilen kimseler batı medeniyetinin ve ağa basısı Siyonistlerin menfaatlerine zarar vermediği müddetçe bu hoş görülüyor. Her defasında dünyaya demokrasi telkin eden özgürlük şarkıları söyleyen batının iç yüzü ve asıl hüviyeti budur.

Medeniyet denilen maskara mahlûku görün
Tükürün maskeli vicdanına asın, tükürün!

 Abdulkerim ÇolakAkyazı24
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Akyazı Belediye Meclisi olağanüstü toplandı
Akyazı Belediye Meclisi bir gündem maddesinin görüşmek üzere Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın başkanlığında...

Haberi Oku